Dodaj swoje zdjęcia

Bacówka Pod Małą Rawką

? Brak oceny
Pole namiotowe w górach Bieszczady
Brzegi Górne 1, 38-713 Lutowiska | Województwo podkarpackie
Współrzędne: 49.1442200, 22.5701350
  Polska >
 1. podkarpackie 36
 2. >
 3. Lutowiska 3
  Polska >
 1. w górach 71
 2. >
 3. Bieszczady 13

Pokaż telefon
Tylko dla zalogowanych

Dodaj do ulubionych1 Dodaj do odwiedzonych0

Nawigacja Google Maps

Ciepłe posiłki wydawane są od godz. 8 do 20, napoje i wrzątek do zamknięcia okienka. Jeśli przyjdziesz do Bacówki zmęczony i głodny później, to poproś ładnie ;) - postaramy się przygotować coś smacznego "na szybko". W schronisku działa bufet turystyczny. Nocującym w schronisku przysługuje 1 zł rabatu na ciepłe posiłki i 2 zł zniżki na duże, zimne piwo! Wrzątek - do własnych naczyń - dostępny jest bezpłatnie w okienku przez cały czas. Za wrzątek co łaska do żelazka. Jadalnia nie jest zamykana na noc. Łazienki znajdują się na dolnej kondygnacji. Ciepła woda - do wyczerpania zapasów - od godz. 8 i 19. W godz. 6-7 i 18-19 łazienki są nieczynne, ponieważ je sprzątamy.

Nocleg na polu namiotowym (nie pobieramy dodatkowych opłat za namiot)

 • za pierwszą noc od osoby - 10 zł
 • za każdą następną - 8 zł

W cenę wliczone jest korzystanie z toalet, pryszniców, jadalni i bezpłatnego wrzątku.

Współrzędne GPS: E 22°34 53" - N 49°07 01"

Z głębi kraju samochodem w Bieszczady najprościej dojechać przez Sanok i Lesko. Od strony Nowego Sącza, Gorlic i Krosna jechać można też przez Duklę, Tylawę i Komańczę.

Dalej można pojechać przez Cisną i Wetlinę. Z Wetliny jedzie się w kierunku Ustrzyk Górnych (droga 897). Mija się przełęcz Wyżnią i zjeżdża serpentynami do Brzegów Górnych. Jadąc główną drogą w kierunku Ustrzyk Górnych po 11 km od Wetliny i 3 km od Brzegów G. dojeżdża się do parkingu BdPN na Przełęczy Wyżniańskiej.

Dojazd od strony Przemyśla i drugi wariant dojazdu od Sanoka i Leska to droga przez Ustrzyki Dolne, Czarną, Lutowiska do Ustrzyk Górnych. W Ustrzykach Górnych trzeba skierować się na Wetlinę (droga 897). Po 6 km wyjeżdża się na Przełęcz Wyżniańską. Jest to wariant o kilka kilometrów dłuższy. Pozwala jednak uniknąć większości serpentyn wielkiej obwodnicy bieszczadzkiej.

Na Przełęczy Wyżniańskiej znajduje się parking BdPN, gdzie należy pozostawić samochód. Dla osób nocujących przeznaczona jest górna część parkingu. Dalej trzeba się udać pieszo drogą do schroniska, 900 metrów szlakiem zielonym w kierunku Małej Rawki.

Ogólne informacje:

Nieznany
Płatny
Nieznany
Mały [< 50 os.]
Sebastian CampingMapa.pl

Udogodnienia:
Kuchnia Parking Prysznice Recepcja WC
Stowarzyszenia:

Skategoryzowany w CWOH - Ministerstwa Sportu i Turystyki z kategorią gwiazdkową