Dodaj swoje zdjęcia

Camping Alexa 250

5.5 Znakomity obiekt
Camping Alexa 250 Camping nad morzem
5.5 6 6
Camping nad morzem
ul. Żeromskiego 44, 84-120 Chłapowo | Województwo pomorskie
Współrzędne: 54.8082291, 18.3756638
    Polska >
  1. pomorskie 124
  2. >
  3. Chłapowo 8
    Polska >
  1. nad morzem 150

Pokaż telefon
Tylko dla zalogowanych

Dodaj do ulubionych2 Dodaj do odwiedzonych0

Nawigacja Google Maps
Tylko u nas mogą Państwo oglądać wschód słońca nad morzem nawet nie opuszczając naszego pola namiotowego. Bezpośrednio z terenu campingu prowadzi zejście na piaszczystą plażę gdzie wczesnym rankiem można kupić świeżą rybę wprost z rybackiej łódki. Posiadamy na terenie specjalne stanowisko gdzie każdy może sobie samodzielnie oprawić rybkę i następnie usmażyć ją w ogólnodostępnej kuchni. Gdy będą już Państwo gotowi na kolejną porcję relaksu zapraszamy na występy artystyczne, przygrywki na akordeonie i opowieści o Kaszubach. Dla osób ceniących aktywny wypoczynek przygotowaliśmy zajęcia z Zumby, a także siłownię na świeżym powietrzu tzw. Outdoor Fitness. Podczas gdy rodzice oglądają występy zapraszamy wszystkie dzieci na gry i zabawy z Panią animatorką. Wszystkie animacje odbywają się w sezonie wysokim.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się dostarczać rozrywek jednocześnie pilnując bezpieczeństwa i ciszy nocnej. Każdy z gości otrzymuje od nas opaskę zapewniającą wstęp na teren campingu jak i zniżkę w naszej restauracji. Rozbudowany węzeł sanitarny, ciepła woda przez całą dobę, możliwość prania i prasowania są na naszym campingu zagwarantowane. Teren jest ogrodzony i strzeżony, a wysokie standardy obsługi gości zostały zauważone i docenione przez jurorów konkursu Mister Camping, którzy przyznali nam pierwsze miejsce w kraju. Zostaliśmy włączeni do campingów najwyższej kategorii poprzez nadanie nam czterech gwiazdek przez Marszałka Województwa Pomorskiego.

Ogólne informacje:

Nieznany
Płatny
Nieznany
Duży [150 - 300 os.]
Monika Monika

Udogodnienia:
Karty są akceptowalne Kuchnia Lodówka Parking Pralnia Prysznice Przyłącza elektryczne Przyłącza wodne Recepcja Restauracja Sklep Strzeżony Telewizja WC WC dla nipełnosprawnych Wi-Fi Żelazko Zrzut nieczystości
Stowarzyszenia:
Obiekt jest włączony do Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu
Skategoryzowany w CWOH - Ministerstwa Sportu i Turystyki z kategorią gwiazdkową
W campingu możliwa realizacja karty ASCI
Oceny/opinie:
Niezalogowany gość
11 lat temu

Polecam, blisko do morza,miła obsługa