Dodaj swoje zdjęcia

Kemping Zielona Dolina

6 Znakomity obiekt
Kemping Zielona Dolina Camping nad rzeką
6.0 1 6
Camping nad rzeką Wieprz
Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn | Województwo lubelskie
Współrzędne: 51.5689611, 21.9939637
    Polska >
  1. lubelskie 27
  2. >
  3. Żyrzyn 1
    Polska >
  1. nad rzeką 110
  2. >
  3. Wieprz 2

Pokaż telefon
Tylko dla zalogowanych

Dodaj do ulubionych0 Dodaj do odwiedzonych0

Nawigacja Google Maps

Kemping „Zielona Dolina” znajduje się w Kośminie nad Wieprzem w północno-zachodniej Lubelszczyźnie. To tylko 100 km z Warszawy i 60 km z Lublina.

Kemping znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Wieprz, w jej malowniczym zakolu. Obok niego działa przystań z pomostem dla kajakarzy oraz wypożyczalnia kajaków i kijków do nordic-walking.

Na kempingu znajdziesz: pole namiotowe i stanowiska z przyłączami elektrycznymi dla kamperów, nowoczesne sanitariaty i prysznice, stanowiska do zmywania naczyń i punkt poboru wody do picia, pomieszczenie recepcyjne z punktem informacji turystycznej, miejsce rekreacyjne z drewnianymi wiatami wyposażonymi w stoły i ławy do siedzenia, przystań z pomostem dla kajakarzy i stojaki na kajaki, a obok plac zabaw dla dzieci, siłownia, boisko i sklepik z produktami lokalnymi.

To wymarzone miejsce, gdzie można rozpoczynać lub kończyć spływy kajakowe, spacery i marsze nordic walking, wyprawy rowerowe, wycieczki ornitologiczne czy przejażdżki konne.

Tutaj piękno natury przenika się z ciekawą historią miejscowości i okolic. W tym miejscu znajduje się Obszar Chronionego Krajobrazu „Pradolina Wieprza” a część dorzecza tzw. „Dolny Wieprz” objęta jest programem Natura 2000. W sąsiedztwie kempingu można zwiedzić zabytkowy dwór Kossaków – miejsce urodzin Zofii Kossak, wybitnej polskiej pisarki.

W promieniu kilkunastu kilometrów od kempingu szlaki turystyczne poprowadzą Cię do wielu ciekawych miejscowości i atrakcji turystycznych. Wśród nich są m.in.: Puławy – polskie Ateny z zespołem pałacowo-parkowym Czartoryskich, zabytkowa twierdza w Dęblinie, kościół obronny i Muzeum Nietypowych Rowerów w Gołębiu, izby tradycji i wiele innych atrakcji. Stąd też jest niedaleko do Kazimierza Dolnego, Janowca nad Wisłą i Nałęczowa.


Zapraszamy na kemping !!!

http://kempingzielonadolina.pl/
Ogólne informacje:

Nieznany
Płatny
Nieznany
Średni [50 - 150 os.]
Anna Anna

Udogodnienia:
Łowienie ryb Ognisko / grill Parking Przyłącza elektryczne Przyłącza wodne Recepcja Rowery Sprzęt wodny WC
Stowarzyszenia:
Obiekt jest włączony do Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu
Rabaty:

Zarejestrowani użytkownicy portalu campingmapa.pl otrzymają rabat w wysokości: 10%