Dodaj swoje zdjęcia

Bajkowy zakątek

? Brak oceny
Pole namiotowe nad morzem
Bajkowa 20, 76-107 Rusinowo | Województwo zachodniopomorskie
Współrzędne: 54.5133700, 16.4996430
    Polska >
  1. zachodniopomorskie 110
  2. >
  3. Rusinowo 2
    Polska >
  1. nad morzem 150

Pokaż telefon
Tylko dla zalogowanych

Dodaj do ulubionych0 Dodaj do odwiedzonych0

Nawigacja Google Maps
Zapraszamy do nas turystów dysponujących własnym sprzętem campingowym (przyczepy, namioty). Na stanowiskach campingowych udostępniamy podłączenie do sieci elektrycznej.

Do dyspozycji gości są toalety, prysznice i umywalki z ciepłą wodą (przez całą dobę), jest możliwość korzystania z pralki automatycznej. Oddajemy Państwu do dyspozycji miejsce do zorganizowania ogniska lub grilla, boisko do gry w piłkę siatkową, basen, kort tenisowy, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki oraz plac zabaw dla dzieci. Cały teren jest przestronny, zamknięty i bezpieczny. Bez obaw można pozostawić na nim bawiące się dzieci. Znajduje się tu także miejsce na bezpieczne zaparkowanie samochodu (bezpłatnie).

Piękna, szeroka plaża jest położona w odległości 700 metrów od campingu, prowadzi do niej atrakcyjna ścieżka leśna. Amatorzy wycieczek rowerowych znajdą tu liczne ścieżki rowerowe prowadzące do pobliskich miejscowości: Jarosławca i Darłówka. Nasi dotychczasowi goście są bardzo zadowoleni z warunków jakie im oferujemy.

Doba rozpoczyna się u nas o godzinie 16:00 a kończy o godzinie 10:00.


Ogólne informacje:

Nieznany
Płatny
Nieznany
Nieznane
Sebastian Pola.namiotowe.info

Udogodnienia:
Ognisko / grill Parking Pralnia Strzeżony WC