Dodaj swoje zdjęcia

Bursztynowy Las

6 Znakomity obiekt
Bursztynowy Las Camping nad morzem
6.0 1 6
Camping nad morzem
Stogi 1, 84-642 Gdańsk | Województwo pomorskie
Współrzędne: 54.3675710, 18.7672877
    Polska >
  1. pomorskie 124
  2. >
  3. Gdańsk 3
    Polska >
  1. nad morzem 150

Pokaż telefon
Tylko dla zalogowanych

Dodaj do ulubionych0 Dodaj do odwiedzonych0

Nawigacja Google Maps

Nasze kemping położony jest na zadrzewionym, dwu-hektarowym terenie pośrodku dzikiego, sosnowego lasu. Od szerokiej, mało uczęszczanej plaży, naszych gości dzieli trzyminutowy spacer, a od Głównego Miasta w Gdańsku 20 minut jazdy samochodem, lub 25 min rowerem. Nasz teren graniczy z rezerwatami Jeziorka Karasiowe oraz Zielone Wyspy. W bliskiej okolicy dostępna jest infrastruktura sportowa Narodowego Centrum Żeglarstwa oraz Akademickiego Związku Sportowego.

Goście korzystają ze wspólnych sanitariatów oraz ze wspólnej kuchni, w której dostępne są: kuchenki gazowe, zlewy do mycia naczyn, duża lodówka, stoliki do konsumcji (zarówno wewnątrz, jak i na zewnętrznym, oświetlonym tarasie).

Poza tym, na terenie ośrodka znajduje się niewielki plac zabaw, pole do siatkówki, miejsce na ognisko i dużo wolnej przestrzeni.

Podstawowe produkty spożywcze, piwo oraz świeże pieczywo można zakupić w ośrodkowym sklepie, a w recepcji jest możliwość wypożyczenia grilla. Większy sklep spozywczy znajduje sie w odleglosci ok. 2km, a wędzone ryby mozna zakupic w pobliskiej wędzarni.

Ogólne informacje:

Nieznany
Płatny
Nieznany
Średni [50 - 150 os.]
Michał Michał

Udogodnienia:
Karty są akceptowalne Kuchnia Parking Prysznice Przyłącza elektryczne Recepcja Sklep WC Zrzut nieczystości