Dodaj swoje zdjęcia

CAMP "KAJAKOWO"

6 Znakomity obiekt
CAMP "KAJAKOWO" Camping nad zalewem
6.0 2 6
Camping nad zalewem Zakrzówek Szlachecki
Zakrzówek Szlachecki, 97-561 Ładzice | Województwo łódzkie
Współrzędne: 51.0456031, 19.2314816
    Polska >
  1. łódzkie 14
  2. >
  3. Ładzice 1
    Polska >
  1. nad zalewem 42
  2. >
  3. Zakrzówek Szlachecki 2

Pokaż telefon
Tylko dla zalogowanych

Dodaj do ulubionych0 Dodaj do odwiedzonych0

Nawigacja Google Maps
Witajcie na naszym biwaku KAJAKOWO !! Proponujemy wypoczynek w Zakrzówku Szlacheckim, nasz Biwak znajduje się nad Zalewem w Zakrzówku Szlacheckim opartym na rzece Warcie. Obiekt ma 2 hektary. Do dyspozycji gości Altanki, Miejsca na ognisko, Ławostoły, Parasole. Na placu posiadamy różne miejsca do Biwakowania, dla namiotów proponujemy miejsca bliżej lasu na wzgórku, dla camperów i przyczep miejsca koło słupów w przyłączami prądu oraz punktami poboru wody. Cały plac jest ogrodzony. Na chwilę obecna posiadamy 1 sanitariat z WC, Prysznicem i Umywalką, oraz na placu toalety leśne (2020). W swojej ofercie wypożyczalni posiadamy sprzęt wodny: Kajaki, Kanu SUP-y, które umilą czas spędzony na biwaku.W niedalekiej odległości od Biwaku znajdują się 2 stadniny koni w Borkach 3km i w Jankowicach 3km. Lodziarnia i bar funkcjonują w sezonie letnim. Na zalewie Zakrzówek Szlachecki jak i przy rzece Warcie są łowiska okręgu wędkarskiego PZW Częstochowa. Możliwość wykupienia dziennej, tygodniowej i rocznej karty. Biwak ma bezpośredni dostęp do plaży, strzeżonej w sezonie letnim przez Ratowników od połowy lipca do połowy sierpnia. Jest to jedno z najczystszych obiektów do kąpieli w województwie łódzkim. W pozostałym czasie funkcjonuje jako kąpielisko niestrzeżone.. Ścieżki rowerowe z których lubią kożystać nasi goście: Pętla nad Wartą do Łęgu, Pętla nad Wartą do Ważnych Młyn i Prusicka Sklepy i kościoły :Najbliższy sklep znajduje się w Zakrzówku Szlacheckim. Polecamy szczególnie czwartki, kiedy przywożone jest pyszne ciasto. Większe sklepy oddalone o 4 km w Jedlnie. Kościoły: Najbliższy w Jedlnie 4km, 10 km do Kościoła w Nowej Brzeźnicy, Zalew Zakrzówek Szlachecki z lotu ptaka. 1 Zalew Zakrzówek Szlachecki z lotu ptaka. 2
Ogólne informacje:

Nieznany
Płatny
Nieznany
Średni [50 - 150 os.]
Karolina Karolina

Udogodnienia:
Nieznane
Oceny/opinie:
Kasia Kasia
3 lata temu

Odwiedziliśmy kemping w 2020 roku. Byliśmy przyczepką. Miejsce mało znane. Dużo miejsca do rozstawienia, bardzo dobrze przygotowane. Mąż miał dobra bazę wypadową na ryby, Zalew Zakrzówek Szlachecki należy pod Koło wędkarskie Częstochowa. Dla mnie dużo spacerów w lesie i opalanie się na plaży. Spędziliśmy tam 4 dni z naszymi psami. Właściciele nie robią problemów dla pobytu z czworonogami - jeżeli tylko po nich się sprząta. Pole namiotowe jest nowe więc wszystko czyste i sprawne. Na pewno odwiedzimy to miejsce w 2021r.

Czyste i spokojne miejsce na wypoczynek.

Brak

Albert Albert
3 lata temu

Byłem na polu w Lipcu 2020, Bardzo sympatyczni właściciele, czyste i zadbane miejsce. Całe pole ogrodzone, co chwila są punkty z przyłączem do prądu oraz punkty gdzie można pobrać wodę. Na polu jest 1 sanitariat, ale czyszczony był często i woda była cały czas ciepła. W weekendy otwarty był bar z małą gastronomią. Wieczorami ogniska, drzewo na ognisko można było zakupić u właściciela za mała opłatą, albo nazbierać w pobliskim lesie. Pole spore, nikt sobie nie przeszkadzał. Warto zabrać rowery. My skorzystamy z wycieczki rowerowej do Łęgu do smażalni Ryb, jechaliśmy jedną strona Warty, a wracaliśmy drugą stroną. Oprócz tego dzieciaki codziennie po kilka razy chodziły się kapać nad Zalew. Na polu jest plac zabaw dla młodszych dzieci i trampolina. Na kajakach nie byliśmy, bo w weekend, ale na pewno wrócimy tam za rok i skorzystamy.

Czysty Sanitariat, Trawa skoszona, Oświetlenie, Ogrodzenie

Altanki brak jak byłem