Dodaj swoje zdjęcia

Camping Brawo

? Brak oceny
Camping nad morzem
ul. Północna 1, 76-032 Mielno | Województwo zachodniopomorskie
Współrzędne: 54.2567332, 16.0534709
    Polska >
  1. zachodniopomorskie 111
  2. >
  3. Mielno 6
    Polska >
  1. nad morzem 150

Pokaż telefon
Brak adresu e-mail

Dodaj do ulubionych1 Dodaj do odwiedzonych0

Nawigacja Google Maps

Camping BRAWO jest nowym obiektem otwartym w maju 2013 roku, przy wsparciu ze środków Unii Europejskiej. Położony jest na działce otoczonej zielenią w zacisznym i spokojnym miejscu w odległości 400 m od plaży, 200 m od centrum i rozległego kompleksu leśnego. Najbliższa możliwość zrobienia zakupów w odległości tylko 50 m.
Camping może pomieścić do 100 osób na przygotowanych i wydzielonych parcelach dla camperów oraz przyczep campingowych i namiotów. Dysponujemy również 2 i 3 osobowymi pokojami dla 25 osób. W lipcu i sierpniu w cenie pokoi serwujemy śniadania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.
Obiekt jest wyposażony w całkowicie nowy sanitariat, skrzynki energetyczne, stanowiska do gotowania, prania. Cały teren jest ogrodzony i oświetlony.
W Mielnie latem nasi goście znajdą wiele atrakcji. Na dorosłych czekają liczne dyskoteki, lokale gastronomiczne, ośrodki SPA z basenami, wypożyczalnie sprzętu sportowego na plaży i przy Jeziorze Jamno. Dla dzieci – wesołe miasteczka, zjeżdżalnie plażowe, wypożyczalnie rowerów i place zabaw. Przez całe lato odbywają się liczne imprezy rozrywkowo-kulturalne z koncertami i festynami w ramach Mieleńskiego Lata Artystycznego.

Ogólne informacje:

Nieznany
Płatny
Nieznany
Średni [50 - 150 os.]
Sebastian CampingMapa.pl

Udogodnienia:
Prysznice Przyłącza elektryczne Przyłącza wodne Strzeżony WC
Stowarzyszenia:

Skategoryzowany w CWOH - Ministerstwa Sportu i Turystyki z kategorią gwiazdkową
W campingu możliwa realizacja karty ASCI