Dodaj swoje zdjęcia

Mauritius

2.2 Słaby
Mauritius Camping nad morzem
2.2 5 6
Camping nad morzem
ul. Północna 15, 76-032 Mielno | Województwo zachodniopomorskie
Współrzędne: 54.2568086, 16.0573932
    Polska >
  1. zachodniopomorskie 111
  2. >
  3. Mielno 6
    Polska >
  1. nad morzem 150

Pokaż telefon
Tylko dla zalogowanych

Dodaj do ulubionych0 Dodaj do odwiedzonych0

Nawigacja Google Maps

KEMPING Mauritius położony jest w miłej okolicy Mielna, tuż obok centrum i jeziora Jamno oraz 4 min. drogi od morza. Na terenie ośrodka znajduje się sklep spożywczy a w najbliższej okolicy kilka lokali gastronomicznych.

Zapraszamy wszystkich miłośników karawaningu z własnymi przyczepami kemingowymi i kamperami. Oferujemy Państwu miejsca posotojowe z przyłączami prądowymi.

Zachecamy także amatorów biwakowania do spędzenia uroczych i niepowtarzalnych chwil na polu namiotowym Mauritius w Mielnie. Równy, zielony teren, całodzienna muzyka i wyjątkowa, rodzinna atmosfera sprawią, że wypoczynek tu będzie dla Państwa czysta przyjemnością.

Ośrodek Mauritius oferuje Państwu również szeroką gamę przyczep kempingowych do wynajęcia. Jest to świetna alternatywa spędzenia wczasów nad morzem. Do dyspozycji naszych gości oddajemy przyczepy 2,3,4,5-osobowe z czystą pościelą, lodówką i ławą ogrodową.

Dla wszystkich ośrodka Mauritius w Mielnie udostepniamy pełne zaplecze sanitarne (damskie i męskie), w pełni wyposażony aneks kuchenny, przenośne grille ogrodowe, ławy ogrodowe oraz wi-fi.


Dla Państwa bezpieczeństwa KEMPING Mauritius w Mielnie jest ogrodzony i całodobowo nadzorowany.

MAURITIUS ZAPRASZA!!!

Ogólne informacje:

Nieznany
Płatny
Nieznany
Mały [< 50 os.]
marcin marcin

Udogodnienia:
Kuchnia Lodówka Ognisko / grill Parking Recepcja WC Żelazko
Oceny/opinie:
Niezalogowany gość
9 lat temu

Bez rewelacji. Właściciele wścibscy chodzą i podsłuchują, nie mili oraz wredni. Nie można o nic poprosić. Prysznice i toalety damskie nadają się do remontu. Śmieci każą sortować a później wrzucają do jednego pojemnika. Bez sensu. Zostawiasz coś w kuchni to zaraz wyrzucają i mają pretensje że to nie jest przechowalnia.

Niezalogowany gość
9 lat temu

Totalna beznadzieja , zero szacunku dla młodych ludzi , każdy młody człowiek przyjeżdżający na Camping jest pilnowany gorzej niż w obozie ... ,podsłuchiwany ,zero prywatności . Nasza grupa jakoś sie przemęczyła ,chociaż mieliśmy ochotę zrobić to samo co zrobiły 3 grupy ,odebrać pieniądze i opuścić ten chory obóz ! Jeśli jesteś dziadkiem to polecam! Pozdrowienia dla chorej obsługi ! beznadzieja

Niezalogowany gość
9 lat temu

Częściowo potwierdzam wcześniejsze opinie, właściciele są totalnymi ponurakami.

Niezalogowany gość
11 lat temu

Odradzam pobyt w tym ośrodku, syf, kradzieże na porządku dziennym. Właściciele tragedia, nie polecam!!!

Niezalogowany gość
11 lat temu

Serdecznie odradzam pobytu w tym miejscu wszystkim, którzy chcą bezstresowo wypocząć nad morzem. Męczyliśmy się tam kilka dni z uciążliwymi właścicielami. Każdy kto pojawia się na tym polu namiotowym jest traktowany z góry jak najgorszy wandal.