Dodaj swoje zdjęcia

KRAINA DOBREJ ENERGII

? Brak oceny
Camping nad jeziorem Jezierzany
Jezierzany 140/2, 59-222 Miłkowice | Województwo dolnośląskie
Współrzędne: 51.2437306, 16.0977173
    Polska >
  1. dolnośląskie 58
  2. >
  3. Miłkowice 1
    Polska >
  1. nad jeziorem 282
  2. >
  3. Jezierzany 1

Pokaż telefon
Tylko dla zalogowanych

Dodaj do ulubionych0 Dodaj do odwiedzonych0

Nawigacja Google Maps

Witajcie w Krainie Dobrej Energii

Projekt jest inicjatywą, która narodziła się z pasji i marzenia przywrócenia świetności Jezierzan z lat dzieciństwa na miarę XXI wieku. Twórcy projektu są mieszkańcami Gminy Miłkowice, w której znajduje się jezioro. Spędzili tu swoje dzieciństwo i młodość, od nauki pływania po pierwsze miłości. Pomysłodawcy do dziś pamiętają wybory miss dolnego śląska, zawody siatkarskiego przekładańca, zawody kulturystyczne oraz pierwsze zawody triathlonowe prowadzone pod okiem Jerzego Górskiego. To w tym miejscu podjęli swoją pierwszą pracę w zawodzie ratownika, która miała wpływ na budowanie ich charakteru. Dziś, po latach chcą stworzyć nowy ośrodek, który będzie Krainą z dobrą energią.

PLAŻA I KĄPIELISKO

ponad 2000 m2 nowo usypanej piaszczystej plaży, która powstała w tym roku z ponad 3000 ton złotego piasku, w połączeniu ze specjalnie przygotowanym kąpieliskiem sprawia, że chciałoby się tu pozostać na dłużej.

POLE NAMIOTOWE I KEMPINGOWE

powstało z myślą o tych, którzy chcieliby spędzić czas obcując z naturą. Stanowiska biwakowe w urokliwym miejscu w otoczeniu wody i drzew z dala od miejskiego zgiełku.


ŁOWISKO

Nasze jezioro to idealne miejsce do przysłowiowego „moczenia kija” zarówno dla młodych amatorów wędkowania jak i starych wyjadaczy. Bogata w różnorodne gatunki ryb (m.in. węgorz, karp, szczupak, karaś, płoć) woda już nie raz zaskoczyła wędkarzy.

STREFA GASTRONOMICZNA

wszystkich naszych Gości zapraszamy do odwiedzenia znajdującej się przy plaży strefy gastronomicznej, gdzie czeka jedzenie zarówno z foodtrucków jak i specjalnie przygotowanego na ten sezon kontenera gastronomicznego oferującego szeroką gammę posiłków i napojów.

DOMKI

w Krainie Dobrej Energii już niebawem czekać na Was będą całoroczne, nowoczesne domki modułowe, wykonane z kontenerów morskich. To rozwiązanie wpisuje się w misję naszej firmy – szerzenia świadomości społecznej, ekologicznego trybu życia oraz możliwości pomnażania swojego kapitału dzięki inwestycjom.

Ogólne informacje:

Otwarty sezonowo
01.06 - 31.10
Płatny
Obiekt respektuje rezerwacje Obiekt przyjmuje bez rezerwacji
Duży [150 - 300 os.]
KRAINA DOBREJ ENERGII KRAINA DOBREJ ENERGII

Udogodnienia:
Bar Łowienie ryb Ognisko / grill Parking Plaża Prysznice Przyłącza elektryczne Recepcja Sprzęt wodny Strzeżony WC WC dla nipełnosprawnych Wi-Fi Zrzut nieczystości
Stowarzyszenia:

Skategoryzowany w CWOH - Ministerstwa Sportu i Turystyki z kategorią gwiazdkową
Rabaty:

Zarejestrowani użytkownicy portalu campingmapa.pl otrzymają rabat w wysokości: 5 %