Dodaj swoje zdjęcia

Ośrodek Ciechan Zdrój Siamoszyce

3 Słaby obiekt
Ośrodek Ciechan Zdrój Siamoszyce Pole namiotowe nad zalewem
3.0 12 6
Pole namiotowe nad zalewem Siamoszyce
Siamoszyce, 42-425 Siamoszyce | Województwo śląskie
Współrzędne: 50.5207805, 19.5922065
    Polska >
  1. śląskie 34
  2. >
  3. Siamoszyce 1
    Polska >
  1. nad zalewem 42
  2. >
  3. Siamoszyce 1


Dodaj do ulubionych0 Dodaj do odwiedzonych0

Nawigacja Google Maps
Ośrodek znajduje się nad zalewem w Siamoszycach na szlaku Orlich Gniazd.
Do dyspozycji toalety i prysznice
pole biwakowe na 60 pojazdów
pole namiotowe na 60 namiotów z dostępem do prądu, plac zabaw, plaża, miejsca na grilla, ognisko, rowery wodne.
Ogólne informacje:

Nieznany
Płatny
Nieznany
Nieznane
Sebastian CampingMapa.pl

Udogodnienia:
Nieznane
Oceny/opinie:
Barbara Barbara
2 lata temu

Lipiec 2021, jest bardzo dobrze.

Ogromny teren, wszyscy się zmieszczą. Blisko do plaży, woda czysta. Pies spaceruje zadowol

Sanitariaty O.K. Budują się jeszcze nowe.

Niezalogowany gość
9 lat temu

Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami. Pole namiotowe ładnie położone. Niestety właściciele mało sympatycznie, nieżyczliwi. Toalety OHYDNE. Sprzątanie polega na zlaniu ich wadą z węży ogrodowych. Prysznic jak za czasów komuny, kabiny bez drzwi, zasłonek. Jedynie sam brodzik oddzielony zasłonka. Ale gdzie się przebierać?

Niezalogowany gość
9 lat temu

miejsce super, woda czysta ale właściciele to wielka porażka,toalety też mam nadzieje że w końcu ktos to sprawdzi......

Niezalogowany gość
9 lat temu

Plus za położenie. Reszta to tragedia. Zarządzający niesympatyczni, toalety niewyobrażalnie brudne, w kranach zimna woda, umywalki tak brudne, że strach na nich coś położyć. Gdzie jest Sanepid?!

Niezalogowany gość
9 lat temu

Fajne miejsce, ludzie zarządzający do niczego. Tylko z ich powodu polecam unikać miejsca jak ognia bo z wypoczynku zrobią drogę krzyżową. Bileciki, prysznice brudne, płatne i o równyc porach. Prąd łaskawie, na trudnych warunkach. Wyjazd np. o 5:00 rano z terenu bardzo utrudniony.

Niezalogowany gość
10 lat temu

toalety-syf kiła i mogiła.prysznice dostępne dopiero po 19 na dodatek płatne i otwarte tylko przez godzinę.nie dość że pobierają opłaty za namiot to jeszcze od osoby i za samochód. na następny dzień gdy wybierałam się do domu kazali zapłacić za kolejną dobę bo namiot był rozłożony.po opłaceniu prądu za 3 dni,był dostępny przez około 20 minut.bardzo nie sympatyczni oraz upierdliwi pracownicy i właściciele. nawet zjeżdżalnia jest płatna.jedzenia nawet pies się nie tknął. naprawdę nie polecam!!!

Niezalogowany gość
10 lat temu

cisza i spokój może tam są w tygodniu, w weekendy ośrodek pełni rolę kąpieliska dla okolicznych wiosek i atmosfera panuje tam iście "wioskowa", królują przyśpiewki disco polo i inne tego typu rozrywki. Toalety brudne, chociaż papier był donoszony. Ekipa poborców opłat gburowata, zachowują się emerytowani "bramkowi" z huty zawiercie. Szczytem wszystkiego była organizacja parkingu w lesie, na polu namiotowym, parę metrów od naszego namiotu! Kasa się liczy a nie spokój turystów !

Niezalogowany gość
10 lat temu

Plaża i okolica czysta i schludna. Nie można tego powiedzieć o toaletach które są fatalne(bród, smród, fekalia wokół toalet) tragedia. Pracownicy/właściciele(dokładnie nie wiem) stojący przy bramie i pobierający opłaty to żenada. Gburowaci, często pod wpływem alkoholu, doczepiający sie o najmniejsze bzdury, nie potrafią pomóc w najmniejszych rzeczach. Tylko kasa sie dla nich liczy. Osrodek ma swoje plusy ale również minusy które psują urok temu miejscu.