Dodaj swoje zdjęcia

Ośrodek Stacja Nieborów

6 Znakomity
Ośrodek Stacja Nieborów Camping w lesie
6.0 1 6
Camping w lesie
Nieborów 231 A, 99-416 Nieborów | Województwo łódzkie
Współrzędne: 52.0634768, 20.0645639
    Polska >
  1. łódzkie 13
  2. >
  3. Nieborów 1
    Polska >
  1. w lesie 26


Dodaj do ulubionych3 Dodaj do odwiedzonych0

Nawigacja Google Maps

POŁOŻENIE


Ośrodek „Stacja Nieborów” położony jest na skraju Puszczy Bolimowskiej w bezpośrednim sąsiedztwie pałacu Radziwiłłów w Nieborowie. Puszcza Bolimowska jest drugim co do wielkości obszarem leśnym (po Puszczy Kampinoskiej) w centralnej Polsce. Nieborów to okolice Warszawy oraz Łodzi, a wokół piękne krajobrazy i czyste powietrze. Wytyczone szlaki konne i rowerowe pozwalają w bezpieczny sposób korzystać z otaczającego nas piękna. Spostrzegawczy będą mogli tu i ówdzie dostrzec między drzewami wyraźne zarysy okopów z I wojny światowej. Zlokalizowany niedaleko od Nieborowa zbiornik wodny ZIEMIARY pozwala zorganizować miły odpoczynek nad wodą.

W odległości nie większej niż 30km od naszego ośrodka znajduje się wiele atrakcji turystycznych: Walewice, Łowicz, Skansen w Maurzycach i pierwszy na świecie most spawany, Muzeum Ludowe w Sromowie, Boczki Chełmońskie, Park romantyczny w Arkadii, Brochów (wspaniałe rekonstrukcje Bitwy nad Bzurą), Żelazowa Wola, Niepokalanów, dorzecze Rawki (wspaniały Czarci Jar).

Na terenie Ośrodka mieści się nowopowstałe Muzeum Motoryzacji otwarte od wtorku do niedzieli w godzinach 10:00 – 18:00.

W sąsiedztwie Ośrodka znajduje się nowopowstały obiekt sportowy z boiskiem do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i tenisa.

Na terenie naszej bazy działa kawiarnia, w której można miło spędzić czas oraz dobrze i smacznie zjeść.

SZCZEGÓŁOWY OPIS WSZELKICH WYDARZEŃ, KTÓRE MAJĄ MIEJSCE NA OŚRODKU DOSTĘPNY JEST NA BIEŻĄCO NA NASZYM FACEBOOKU :

https://www.facebook.com/stacja.nieborow

ZAKWATEROWANIE

Oferujemy Państwu 7 domków campingowych EXTRA. W każdym takim domku są dwa pokoje i łazienka z prysznicem. Domek ma własna termę. W każdym znajduje się 5 pojedynczych łóżek.

Oprócz tego mamy również 6 domków STANDARD. Każdy z nich posiada dwa pokoje i WC z umywalką. W 3 domkach stoją 4 piętrowe łóżka – może w nich nocować 8 osób, natomiast pozostałe 3 posiadają 5 pojedynczych łóżek.

Pole namiotowe jest przystosowane do przyjmowania nie tylko namiotów, ale również przyczep campingowych i camperów. Posiadamy specjalną rampę do czyszczenia toalet w przyczepach i wozach campingowych. Istnieje możliwość podłączenia prądu, jak także korzystania z sieci

Wi-Fi. Na polu namiotowym znajduje się budynek sanitarny z prysznicami oraz kuchnia turystyczna. Jest miejsce do zorganizowani grilla i wytyczone miejsce na ognisko.

Ośrodek nasz położony jest z dala od gwaru ulicy wśród drzew i bujnej zieleni wśród malowniczej scenerii nieborowskiego lasu.

WYŻYWIENIE

Nasz ośrodek zapewnia wyżywienie dla grup zorganizowanych. Istnieje możliwość wykupienia posiłku dla grupy nie korzystającej z naszej bazy noclegowej.

Standardowo oferujemy trzy posiłki dziennie. Śniadanie, obiad i kolację. Na wyraźne życzenie możemy odstąpić od tej reguły i np. podać obiadokolację.

Wszystkie posiłki przygotowywane są na bieżąco i wyłącznie ze świeżych produktów. Jadalnia może pomieścić jednorazowo 40 osób + dodatkowo 72 pod zadaszoną wiatą przyległą do budynku.

DLA FIRM

Firmom proponujemy:

• szkolenia

• konferencje

• imprezy integracyjne

• kwatery pracownicze

Zapewniamy sprzęt multimedialny, video, sprzęt nagłośnieniowy, salę konferencyjną na 40 osób, Wi-Fi.

DLA SZKÓŁ

Szkołom proponujemy:

• zielone szkoły

• wycieczki

• imprezy integracyjne

• ogniska

• warsztaty ludowe

Istnieje możliwość zorganizowania dyskoteki, paint-balla, wycieczki po Puszczy Bolimowskiej, wycieczki do Muzeum w Sromowie, zajęć jeździeckich, warsztatów ludowych i wielu innych imprez.

Ogólne informacje:

Nieznany
Płatny
Nieznany
Duży [150 - 300 os.]
Stacja Nieborów Stacja Nieborów

Udogodnienia:
Bar Ognisko / grill Parking Recepcja Restauracja WC dla nipełnosprawnych Wi-Fi