PIASKI nr 182
Dodaj do istniejącej trasy
Dodaj do nowej trasy
Ewela
Serdeczne pozdrowienia dla właściciela :) Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie i miły pobyt. Duży plus za to, że nie ma ograniczenia terenu - zajmujesz tyle miejsca ile potrzebujesz :) I można spotkać dzika ;)
ja jestem tu obecnie i mi się bardzo podoba .jest tak ....dziko w dosłownym słowa znaczeniu .
Na początku czerwca postanowiliśmy z żoną przejechać rowerami Mierzeję Wiślaną i Półwysep Helski, pech chciał, że na pierwszy nocleg wybraliśmy Camping nr 182 w Piaskach. Przed północą obudziły nas odgłosy krążących dookoła namiotu dzików, w chwilę później nastąpiło uderzenie w namiot a dzik rozerwał poszycie i wyciągnął jedną z rowerowych toreb. Przerażeni wybiegliśmy z namiotu i patrzyliśmy jak dzika świnia rozrywa na strzępy nasze rzeczy.