Dodaj swoje zdjęcia

Zagroda Jutrzenki 5

6 Znakomity
Zagroda Jutrzenki 5 Agroturystyka w górach
6.0 1 6
Agroturystyka w górach Sudety
Jutrzenki 5, 55-050 Sulistrowice | Województwo dolnośląskie
Współrzędne: 50.8535066, 16.7482710
    Polska >
  1. dolnośląskie 58
  2. >
  3. Sulistrowice 1
    Polska >
  1. w górach 71
  2. >
  3. Sudety 2

Pokaż telefon
Tylko dla zalogowanych

Dodaj do ulubionych0 Dodaj do odwiedzonych0

Nawigacja Google Maps
Zagroda Jutrzenki 5, to miejsce, z którego można dostrzec światła Wrocławia. Położone jest w małej górskiej dolince w Masywie Ślęży, w uroczej wsi Sulistrowice. Zagroda Jutrzenki 5 to także winnica, w której produkujemy nasze wina, unikalna sala weselno-konferencyjna, restauracja z dużym patio wychodzącym na winnicę.

Nasze miejsce dedykujemy wszystkim tym, którzy urywając się z codziennej karuzeli szukają odprężenia, wyjątkowych przestrzeni dla swoich uroczystości lub szkoleń, czystego powietrza, ale i czegoś, co mile zaskoczy: zdrowego jedzenia, niebanalnych smaków i ciekawych atrakcji.
Zjedzcie i odpocznijcie – Zagroda Jutrzenki 5.


Nasza Zagroda to unikalne założenie, w którym wszystko jest tak skonstruowane by klient czuł się jak na południu Europy. Posiadamy przepiękną salę z widokiem na winnice i stary sad czereśniowy. Winnicę, gdzie w rzędach winorośli odbywają się także śluby. Produkujemy własne wina. Jesteśmy 35 km od Wrocławia na stokach góry Ślęży.

Nasza oferta menu opiera się na kuchni slow foodowej. Bazujemy na lokalnych dostawcach, nie używamy żadnych gotowych mieszanek , polepszaczy smaków. Wszystkie potrawy przygotowywane są w piecach ziemnych opalanych drewnem. Smak potraw jest wyjątkowy.
Zagroda to idealne miejsce odpoczynku dla wszystkich poszukujących wypoczynku po górskich spacerach.

Uwaga! Turyści z pieskami są mile widziani.

Winnica z restauracją na stokach Ślęży. Jedyne 35km od Wrocławia. Idealne miejsce dla turystów odwiedzających Masyw Ślęży. Idealne miejsce na pikniki, wesela, konferencje, szkolenia. Naturalna kuchnia. Slow food. Kuchnia z żaru i ognia. Lokalna baranina i pstrągi. Miejsce gdzie możesz zjeść i odpocząć.
Ogólne informacje:

Otwarty sezonowo
01.05.2024 - 30.09
Płatny
Obiekt otwarty, nie ma obowiązku rezerwacji pobytu
Mały [< 50 os.]
Joanna Joanna

Udogodnienia:
Jazda konna Ognisko / grill Parking Plac zabaw Przyłącza wodne Restauracja WC dla nipełnosprawnych