Camping nr 243
Add to existing route
Add to new route
Sanitariat to głęboka komuna. Pomieszczenie nadaje się tylko do wyburzenia. Na samym polu namiotowym więcej betonu niż zieleni. Opłacony nocleg na tydzień po dwóch dniach rezygnacja i wybór innego pola namiotowego.
To prawda sanitariaty bez rewelacji ale woda ciepla i prysznice bez oplat i jest bardzo tanio. Z wlascicielem mozna sie zawsze dogadac o cenie za pobyt.Poza tym cisza i spokoj,wszedzie blisko.Ps.przydala by sie odnowa tych sanitariatow.
Warunki tragiczne, robactwo pod prysznicami. Na polu czuć klimaty prlu lub jeszcze gorzej, brak warunków do przygotowania posiłków. Na zdjęciach wygląda to ładnie, a w rzeczywistości jeden wielki syf.