Dodaj swoje zdjęcia

Akwa Marina nr. 230

3.1 Dobry
Akwa Marina nr. 230 Camping nad jeziorem
3.1 12 6
Camping nad jeziorem Nyskim
ul. Otmuchowska, 48-300 Skorochów | Województwo opolskie
Współrzędne: 50.4768610, 17.2800577
    Polska >
  1. opolskie 9
  2. >
  3. Skorochów 1
    Polska >
  1. nad jeziorem 282
  2. >
  3. Nyskim 1

Pokaż telefon
Brak adresu e-mail

Dodaj do ulubionych0 Dodaj do odwiedzonych0

Nawigacja Google Maps
Jezioro Nyskie to zaporowy zbiornik retencyjny powstały w 1971 roku i położony w bezpośrednim sąsiedztwie miasta powiatowego Nysa. Ośrodek Rekreacji "AKWA MARINA" położony jest na północno-wschodnim brzegu Jeziora Nyskiego, przy drodze krajowej nr 46 zwanej Trasą Sudecką. Ośrodek oferuje noclegi o zróżnicowanym charakterze, oddając turystom do dyspozycji miejsca w domkach kempingowych i pokojach gościnnych, miejsca na polu namiotowym oraz stanowiska caravaningowe.
Ogólne informacje:

Nieznany
Płatny
Nieznany
Duży [150 - 300 os.]
Sebastian CampingMapa.pl

Udogodnienia:
Nieznane
Stowarzyszenia:
Obiekt jest włączony do Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu
W campingu możliwa realizacja karty ADAC
Oceny/opinie:
Niezalogowany gość
8 lat temu

Ocena zdecydowanie negatywna. Sanitaria brudne, prysznic otwierany na kilka godzin, toalety nie sprzątane, hałas 24 godziny na dobę, na plaży na opalających się 1000 osób 700 pali grill, toi toje zmasakrowane- nikt nie sprząta!!!!!!!Pole namiotowe poniżej krytyki- brak wyznaczonych parceli, dyrekcja zezwala aby wpuszczać wszystkich co powoduje, że pole namiotowe upchane. Alkohol, kur.., chu.., pier... tylko to słychać. Pomimo tego,że jetem młoda osobą mój szok po zobaczeniu tego wszystkiego był ogromny. Gdzie włodarze miasta ??? za co płacą zarządcy !!!!!! Wstyd.Widziałam obcokrajowców którzy również mieli wypisany na twarzy szok. Takie rzeczy miały być tylko w Rosji....

nie ma

brudno, hałas, pijaństwo, słabe zaplecze sanitarne

Niezalogowany gość
9 lat temu

W nocy ruch i hałas jak na targowisku. I ta wiecznie głośno grająca muzyka. Gdyby na całym polu przynajmniej leciało to samo, a tu każdy ma zupełnie inne preferencje muzyczne. Więc ludzie konkurują ze sobą "kto da więcej czadu". Totalna patologia. Odradzam szczególnie rodzinom z dziećmi.

Niezalogowany gość
10 lat temu

Muzyka na cały kamping do 8-9 rano kiedy naćpane buractwo wreszcie potrafi zamknąć oczy, krzyki i hałasy, groźby karalne pod adresem każdego kto zwróci uwagę, strach wyjść z namiotu, strach zasnąć, w dzień - 6 patroli policji, w nocy nikogo nic nie obchodzi. do tego kapsle, puszki i rozbite butelki, również na plaży, nie sprzątane mimo płatnego wejścia na teren ośrodka.