Dodaj swoje zdjęcia

Kompleks Turystyczny Rzewnica

5.5 Znakomity obiekt
Kompleks Turystyczny Rzewnica Pole namiotowe nad jeziorem
5.5 2 6
Pole namiotowe nad jeziorem Szczytno Wielkie
Rzewnica, 77-304 Rzeczenica | Województwo pomorskie
Współrzędne: 53.7569444, 17.1749879
    Polska >
  1. pomorskie 124
  2. >
  3. Rzeczenica 1
    Polska >
  1. nad jeziorem 285
  2. >
  3. Szczytno Wielkie 1


Dodaj do ulubionych1 Dodaj do odwiedzonych0

Nawigacja Google Maps

Pole biwakowe o powierzchni 5 000 m2 położone jest w malowniczym terenie, na wzniesieniu w bardzo bliskim sąsiedztwie jeziora Szczytno. Do campingu przylega taras widokowy wykonany w kształcie statku. Teren pola biwakowego jest ogrodzony, wyposażony w oświetlenie oraz punkty do poboru energii elektrycznej. Obiekt przygotowany jest do rozbicia 40 namiotów. Część terenu została wydzielona do postoju 10 przyczep campingowych. Pole namiotowe posiada także własne zaplecze sanitarne (natryski, toalety, zaplecze kuchenne) oraz budynek recepcji.

Pole namiotowe jest elementem Kompleksu Turystycznego Rzewnica na tereni którego znajdują się także: domki letniskowe, restauracja, bar, plaża, kapielisko strzeżone, wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz rowerowego oraz paintball.

Ogólne informacje:

Nieznany
Płatny
Nieznany
Duży [150 - 300 os.]
Łukasz Łukasz

Udogodnienia:
Bar Kuchnia Lodówka Ognisko / grill Parking Recepcja Restauracja Rowery WC WC dla nipełnosprawnych Żelazko
Oceny/opinie:
Niezalogowany gość
9 lat temu

Bardzo funkcjonalne pole. Przystępne ceny, węzeł sanitarny, podłączenie do prądu, na terenie obiektu restauracja/barek. Do ładnej plaży z oznaczonym kąpieliskiem ok 100 metrów. Wszędzie dookoła lasy. sklep w oddalonym ok. 4km miasteczku. Zadaszone miejsce na ognisko nad samym jeziorem. Obok pole do paintballa Na minus - brak drzew na polu namiotowym = brak cienia. Jedak z czystym sumieniem możemy polecić to pole.