Dodaj swoje zdjęcia

Scout Camp Poznań

? Brak oceny
Pole namiotowe nad jeziorem Strzeszyńskim
Koszalińska 32, 60-480 Poznań | Województwo wielkopolskie
Współrzędne: 52.4647065, 16.8280420
    Polska >
  1. wielkopolskie 46
  2. >
  3. Poznań 3
    Polska >
  1. nad jeziorem 283
  2. >
  3. Strzeszyńskim 1

Pokaż telefon
Tylko dla zalogowanych

Dodaj do ulubionych0 Dodaj do odwiedzonych0

Nawigacja Google Maps
Czy zdarza Ci się czuć zmęczenie i bezsilność? Szukasz powrotu do źródeł? Powrotu do natury? Jesteś zmęczony wielkomiejskim pędem? Chcesz niczym prawdziwy scout zaszyć się w lesie i zmierzyć się tylko z własnymi, fundamentalnymi ograniczeniami? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie i Twoich bliskich propozycję!
Skorzystaj z oferty „Nocuj na Scout Camp”. Weź śpiwór, ciepłe skarpety i termos pełen ciepłej herbaty, a my zajmiemy się resztą.
Kim jesteśmy?
Scout Camp ma być miejscem multifunkcyjnym, spójnie łączącym klimat scoutowego centrum z funkcją pola biwakowego. Pragniemy stworzyć miejsce z pasją, mające edukować w zakresie ekologii, szerzyć idee slow life, a przy okazji zaproponować miejsce wypoczynku, wspaniale przeżytych chwil, wypełnione momentami spokoju i wytchnienia. Chcemy być wizytówką środowiska skautowego oraz obowiązkowym do odwiedzenia miejscem na mapie Poznania.Czym się zajmujemy?Nasze działania obracają się w 3 obszarach: Camping - prowadzimy pole namiotowe, gdzie otoczy cię skautowy klimat i spędzisz miłe chwile przy ognisku.Eventy - nasza przestrzeń służy do organizacji wydarzeń i eventów. Jesteśmy otwarci na pomyły naszych gości.Edukacja - dysponujemy infrastrukturą pod szkolenia, warsztaty, zajęcia programowe. Scout Camp znajduje się na przedmieściach Poznania nad Jeziorem Strzeszyńskim i leży na powierzchni 4,5 ha lasu. Jesteśmy doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Poznania, a także miejscem odpoczynku pośród drzew.Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Do zobaczenia na Scout Camp!
Ogólne informacje:

Otwarty sezonowo
01.07 - 31.08
Płatny
Obiekt respektuje rezerwacje Obiekt przyjmuje bez rezerwacji
Duży [150 - 300 os.]
Barbara Pietrzak Barbara Pietrzak

Udogodnienia:
Karty są akceptowalne Ognisko / grill Parking Prysznice Przyłącza elektryczne Przyłącza wodne Recepcja Rowery WC Zrzut nieczystości