Dodaj swoje zdjęcia

SIERAKÓW nr 109

2.8 Słaby
SIERAKÓW nr 109 Camping nad jeziorem
2.8 8 6
Camping nad jeziorem Jaroszewskim
Poznańska 28, 64-410 Sieraków | Województwo wielkopolskie
Współrzędne: 52.6304960, 16.1004030
    Polska >
  1. wielkopolskie 46
  2. >
  3. Sieraków 1
    Polska >
  1. nad jeziorem 282
  2. >
  3. Jaroszewskim 1

Pokaż telefon
Tylko dla zalogowanych

Dodaj do ulubionych0 Dodaj do odwiedzonych0

Nawigacja Google Maps
Ogólne informacje:

Nieznany
Płatny
Nieznany
Duży [150 - 300 os.]
Sebastian CampingMapa.pl

Udogodnienia:
Ognisko / grill Parking Prysznice Przyłącza elektryczne WC Żelazko
Stowarzyszenia:
Obiekt jest włączony do Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu
W campingu możliwa realizacja karty ADAC
Oceny/opinie:
Niezalogowany gość
2 dni temu

Maj 2024 Odwiedziłam to miejsce po 12 latach, z sentymentu. Przez ten czas niestety zmieniły się tylko ceny, na wyższe. Sanitariaty: woda pod prysznicem ledwo letnia. Brak papieru toaletowego. Brak mydła. Przez cały weekend nikt nie przyszedł sprzątać. Woda do mycia naczyń zimna. Na trawie, wszędzie pełno petów. Pani w recepcji odpowiadała, że mydło tak oczywiście powinno być, a papieru toaletowego nie ma bo kradną. A jak mi się nie podoba, to nie muszę tam przyjeżdżać. Za dobę zapłaciłam 104 zł, za dwie osoby. Myślę nie mało. Pan dyrektor , który się pojawił, stwierdził że niby tak jest , bo są przed sezonem. Na moje zapytanie , to dlaczego ceny są jak w sezonie? Tylko się uśmiechał. Jakby chciał się mnie i moich pytań jak najszybciej pozbyć. Kochani nie polecam tego campingu. Cena nie porównywalna do warunków.

Niezalogowany gość
5 lat temu

Po 22:00 głośna muzyka i hałasy. Obsługa nic z tym nie robi. Wręcz mam wrażenie, że nie chce albo niepotrafi ? Nie polecam dla rodzin z dziećmi. W sumie to nie polecam nikomu kto chciałby odpocząć od zgiełku miasta.

Blisko jezioro

Po 22:00 głośna muzyka. Na ciszę to raczej nie można liczyć.

Niezalogowany gość
10 lat temu

Pole namiotowe fajne lecz niestety z roku na rok traci na swoich walorach. Głośne imprezy gdzie obok w namiocie śpią małe dzieci nic nie robi na podchmielonych imprezowiczach. Nie ma nawet gdzie się przenieść bo wszędzie muzyka na cały regulator. I rozumiem gdyby to było o godzinie 22:00 (rozumie się to, wakacje, młodzież chce się wyszaleć) ale muzyka o 5:00 nad ranem i do tego granie przez całą noc potrafi wyprowadzić człowieka z równowagi. Tak jak jeszcze z 3-4 lata temu polecałbym to pole tak teraz odradzam i to z czystym sumieniem. PS. Do tego bardzo nie miła obsługa.

Niezalogowany gość
10 lat temu

Żenada! Na stronie internetowej domki wyglądają na nie najgorsze. W rzeczywistości za cenę 120zł za domek widoczny na zdjęciu dostajemy pseudo domek porastający grzybem i śmierdzący na 10km. Jeśli chcemy domek ze zdjęcia, musimy dopłacić 40zł za dobę :) Zdecydowanie odradzam pobyt...